Popielnik do One-Touch 47cm

  • szt.
  • Cena 219,00 zł
  • Niedostępny
  • Przelew tradycyjny, Za pobraniem, Płatność w sklepie, Blue Media szybki przelew

Popielnik do One-Touch 47cm

Piękna pogoda, towarzystwo najbliższych osób, zapach niezwykle aromatycznych potraw z grilla i... zbyt duża ilość popiołu. Usuwanie go jest czynnością mało przyjemną. Brudne dłonie i ubrania skutecznie potrafiły niejednokrotnie zniszczyć miłą atmosferę. Jednak jest na to sposób. Firma Weber proponuje niezwykle nowoczesny popielnik do One-Touch.

Popiół zbiera się w przeznaczonym do tego pojemniku znajdującym się zaraz pod komorą grilla. Dzięki popielnikowi można go usunąć w niezwykle prosty sposób. Dodatkowo nie jest konieczne wygaszanie ognia, co jest niezwykle ważne w momencie, kiedy na ruszcie pieką się już przygotowane smakołyki, a głodni goście czekają zniecierpliwieni.

W zestawie zawarty jest popielnik wraz z obejmą, który przystosowany jest do grilli One-Touch o średnicy 47cm, takich jak: One-Touch Silver, Gold, Original oraz Premium.

 

 

Weber cechuje się doskonałą jakością produktów oraz wysokiej jakości materiałami wykorzystanymi do ich produkcji, co jest niepodważalną gwarancją długowieczności.