Grill elektryczny Weber Pulse 2000

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 82010079
 • Producent: Weber
 • Kod producenta: 077924060519
 • Dostępność: Duża ilość

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 199,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka 24h
 • szt.
 • Cena 4 499,00 zł 5 199,00 zł
 • Przelew tradycyjny, Za pobraniem, Płatność w sklepie, Blue Media szybki przelew

WEBER PULSE 2000

 

Przedstawiamy nowe podejście do grillowania!

Co powiecie na klasyczne barbecue, ale zasilane energią elektryczną?

Witamy w przyszłości. Pulse jest pierwszym tego typu urządzeniem, które wykorzystując nowoczesną technologię kontroluje stopień wypieczenia potrawy oraz temperaturę grilla, abyśmy mogli otrzymać zawsze idealnie przyrządzoną potrawę. Już nie musisz się martwić, że skończy Ci się gaz czy węgiel.

 


 

Powierzchnia grillowania to aż 1796cm2. Nowy Pulse jest grillem o mocy 2200W, a element grzewczy w postaci grzałki zapewnia stałą temperaturę dochodzącą nawet do 300 C. Model Pulse 2000 posiada 2 niezależne strefy grilowania, dzięki którym możemy grillować potrawy wymagające różnych temperatur w tym samym czasie.

 


 

Dodatkowo posiada on elektroniczną kontrolę temperatury oraz wbudowany termometr iGrill z możliwością podłączenia 2 sond, dzięki czemu możemy kontrolować temperaturę naszej potrawy prosto ze swojego smartfona czy tabletu. Pulse posiada również wbudowany cyfrowy termometr.

 


 

Żeliwny ruszt pokryty emalią porcelanową utrzymuje bardzo wysoką temperaturę, dzięki czemu grillowanie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. W grillu został zastosowany system odprowadzania tłuszczu, dzięki któremu tłuszcz spływa do jednorazowej miseczki, którą następnie możemy wyrzucić.

 


 

Czytelny wyświetlacz LED pokazuję nam temperaturę grilla. Aby łatwiej nam było zachować czystość cały komputer możemy wyjąć i schować do dołączonego opakowania.

 


 

Pokrywa grilla została zrobiona z duraluminium, aby w najlepszy możliwy sposób utrzymywać temperaturę, a konstrukcja została zmodyfikowana tak aby pomieściła jeszcze większe kawałki mięsa.

 

Firma Weber tworzy grille od ponad 60 lat.

Wszystkie modele są robione z najwyższej jakości materiałów oraz cechują się odpornością na wysokie temperatury, warunki atmosferyczne.

Grill elektryczny Weber Pulse 2000 to jeszcze więcej możliwości bez konieczności używania węgla czy gazu. Poczuj moc tej niezwykle eleganckiej propozycji i odkryj, jak wiele potraw o idealnym stopniu wysmażenia możesz na nim przyrządzić! Z powierzchnią grillowania wynoszącą aż 1796 cm2 rozgrzewającą się do stałej temperatury dochodzącej nawet do 300°C zarówno Ty, jak i Twoja rodzina oraz goście będziecie zachwyceni delikatnie dymnym smakiem potraw o idealnym stopniu wysmażenia. BBQ Pulse Weber 2000 doskonale nada się dla doświadczonych miłośników grillowania, oczekujących od swojego sprzętu wysokiej wydajności i komfortu użytkowania.

Weber 2000 Pulse - innowacyjna technologia

Innowacyjność modelu Weber 2000 Pulse polega nie tylko na dużej mocy i zasilaniu elektrycznym, ale także rozwiązaniach znacznie ułatwiających jego użytkowanie. Posiada on dwie niezależne strefy grillowania, dzięki którym można przyrządzać potrawy wymagające różnych temperatur - w tym samym czasie! Weber Pulse 2000 w swojej cenie zawiera także elektroniczną kontrolę temperatury oraz wbudowany termometr iGrill z możliwością podłączenia dwóch sond. Dzięki tym rozwiązaniom można kontrolować temperaturę potrawy prosto ze swojego smartfona czy tabletu. Ważnym elementem wyposażenia jest także wbudowany cyfrowy termometr.

Grilluj na balkonie i tarasie z Weber Pulse 2000!

Grille elektryczne Weber Pulse 2000 to rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o mieszkańcach bloków i kompleksów, w których używanie węglowych lub gazowych alternatyw jest zabronione. Dzięki niemu nie potrzebujesz płomienia, by cieszyć się aromatycznym, lekko dymnym smakiem czy charakterystycznymi przypieczonymi śladami na potrawach. Żeliwny ruszt pokryty emalią porcelanową utrzymuje bardzo wysoką temperaturę, dzięki czemu grillowanie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Wyposażenie  
Pokrywa i kocioł Duraluminium
Ruszt do grillowania Żeliwny - pokryty emalią porcelanową 
System odprowadzania tłuszczu Tak
Grillowanie dwustrefowe Tak
Stoliki boczne Brak
Zintegrowana technologia iGrill / Do używania z bezpłatną aplikacją Weber iGrill Tak
Wyjmowane elementy i przedni panel sterowania Tak
Przycisk zasilania Tak
Zintegrowany uchwyt do bezpiecznego poprowadzenia kabla Tak
Termometr cyfrowy z wyświetlaczem LED Tak
Rama Nylon wzmocniony włóknem szklanym
Regulacja mocy Elektroniczna regulacja temperatury
Stojak Brak
Haczyki na przybory i narzędzia 3
Aluminiowe wkładki zatrzymujące ciepło Tak
Dostępna od przodu tacka na tłuszcz z tacą ociekową Tak
Wózek o otwartej konstrukcji Brak
Wskaźniki świetlne Tak
Wytrzymałe kółka, odporne na każdą pogodę Brak
Sondy do mięsa w zestawie 2
Obsługiwana liczba sond 4
Powierzchnia grillowania  
Powierzchnia główna 49 cm x 39 cm
Wymiary i kolory  
Wysokość przy otwartej pokrywie 77 cm
Szerokość 71 cm
Głębokość 76 cm
Waga 19,6 kg
Kolory Czarny
Moc 2.2 kW 
Zasilanie  220 V
Kabel 1,8 m
Gwarancja  
Wszystkie części 5 lat (z wyłączeniem normalnego zużycia i z zastrzeżeniem dodatkowych warunków zawartych w gwarancji)