Grill gazowy Weber Spirit II E-310 GBS

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 45010133
 • Producent: Weber
 • Kod producenta: 077924076817
 • Dostępność: Duża ilość

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka 24h
 • szt.
 • Cena 3 499,00 zł
 • Przelew tradycyjny, Za pobraniem, Płatność w sklepie, Blue Media szybki przelew

Otwórz drzwi do świata grillowania z grillem Spirit II E-310 GBS

Piękny ogród albo działka rekreacyjna, rodzina, znajomi i grill - czy można sobie wyobrazić lepszy scenariusz na ciepłe wiosenno-letnie wieczory? Absolutnie nie! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent Weber ze swoim rusztem Spirit E-310. Grill ten nie jest standardowym urządzeniem, które do użycia wymaga wykorzystania węgla. Grill Weber Spirit II E310 posiada ruszt gazowy wyróżniający się możliwością prostego i wygodnego uruchomienia - ot, wystarczy go zapalić dokładnie w taki sam sposób, jak kuchenkę gazową. Nie trzeba się jednocześnie przejmować, że potrawy stracą na smaku, ponieważ stosując grill Weber 310 Spirit II, cały czas będziesz mieć do czynienia z typowym barbecue - z delikatnym wędzonym aromatem i małą ilością tłuszczu. Jeżeli szukasz nowoczesnego i opłacalnego grilla, wybierz grill gazowy Weber Spirit E-310 Classic, a na pewno będziesz zadowolony!

Podstawową zaletą modelu E-310 od Weber jest to, że grill gazowy okazuje się wygodny i prosty w obsłudze. Po podłączeniu gazu do grilla Genesis E 310 od Weber, po prostu go zapalamy, tak samo jak kuchenkę gazową. Grill gazowy Weber Spirit II E 310 GBS pozwala uniknąć gryzącego dymu oraz braku stałego płomienia.

 


 

Grill Weber Spirit 2 E310 GBS posiada trzy palniki, ma obszerną powierzchnię gotowania, wygodne stoliki boczne na tace oraz haczyki na narzędzia do odwieszania szczypiec i łopatki. System grillowania GS4 o dużej mocy oraz kompatybilność z iGrill zapewnią Ci sukces na niwie BBQ. Dzięki Weber Spirit E310 II Classic zarówno amator, jak i profesjonalista w zakresie sztuki grillowania będzie mógł popisać się swoimi umiejętnościami przed rodziną czy znajomymi. Weber Spirit II E-310 to grill zapewniający wysoką wydajność oraz trwałość!

 


 

3 palniki ze stali szlachetnej.

 


 

Stoliki boczne ze stali szlachetnej przystosowane do wbudowania iGrill 3.

 


 

Elektroniczny zapłon Infinity.

 


 

Wbudowany termometr.

 


 

Skorzystaj z przyjemności grillowania i delektowania się wyśmienitymi potrawami przyrządzanymi na Spirit 2 Weber E 310:

 • bez gryzącego dymu
 • bez ciągłego dokładania węgla
 • z kontrolą temperatury
 • z bezproblemową obsługą

Urządzaj niezapomniane dla gości uczty dzięki Weber E310 Spirit!

Wszędzie tam, gdzie cenione są smaki grillowanych potraw, nowoczesność marki Weber i grill gazowy Spirit E-310 Classic gwarantują biesiadnikom wyborną ucztę. W modelu Spirit 2 E310 Weber przyjemność grillowania łączy się z niezwykłą efektywnością, którą zapewnia innowacyjny system GS4. Trzy wydajne palniki ze stali szlachetnej ułatwiają osiąganie na Weber E 310 Spirit 2 Classic fenomenalnych rezultatów kulinarnych. Najnowsza wersja Spirit E 310 Weber to grill wyposażony w rewolucyjne rozwiązania, takie jak szyny aromatyzujące Flavorizer. Zatrzymują one ściekający tłuszcz, wydobywając z dań pełną gamę smaków. Ponadto Weber Grill E-310 Spirit posiada rozbudowaną strefę roboczą dzięki rusztowi żeliwnemu z wymiennymi środkami Gourmet BBQ System.

E-310 od Weber to grill wyróżniający się wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie jest bardzo trwały. Kocioł oraz pokrywa modelu Weber Genesis E-310 zostały wykonane z grubego odlewu aluminium, co gwarantuje bardzo efektywną obróbkę cieplną. Doświadczony producent jakim jest Weber w grillu Spirit E 310 zastosował na pokrywie powłokę z emalii porcelanowej, stanowiącej skuteczną ochronę przed zarysowaniami. Solidność konstrukcji, z której słynie marka Weber, w grillu E310 osiągnięto m.in. dzięki najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykonane zostały z niej także boczne półki oraz przedni panel.

Wysokojakościowe podzespoły w połączeniu z efektowną wizualnie formą urządzenia sprawiają, że Weber Spirit E-310 Original jest inwestycją, dzięki której czerpanie przyjemności z grillowania będzie trwało przez długie lata!

Wyposażenie  
Pokrywa Pokryta emalią porcelanową
Kocioł Z odlewu aluminiowego
Ruszt do grillowania Żeliwny
Panel Stal nierdzewna
Termometr w pokrywie Tak
Cechy szczególne

System grillowania GS4™

Kompatybilny z termometrem iGrill™ 3

Ruszty GBS z wymiennym środkiem

Szyny aromatyzujące pokryte emalią porcelanową

Składany stolik boczny

Ilość palników

3

Moc palników

8,79 kw/h

Palnik boczny Brak
Wieszak na akcesoria

6

Powierzchnia grillowania  
Powierzchnia rusztu 60 cm x 46 cm
Powierzchnia rusztu do podgrzewania 55,7 cm x 11,4 cm
Wymiary i kolory  
Wysokość przy otwartej pokrywie 145 cm
Szerokość 132 cm
Głębokość 66 cm
Waga 51,9 kg
Kolory Czarny
Rozmiar rusztu 60 X 46 cm
Rozmiar rusztu dodatkowego 55.7 cm X 11.4 cm
Zapłon Elektroniczny Infinity™
Zasilanie Bateria AA
Paliwo Gaz płynny LPG (butla wielokrotnego napełniania sprzedawana oddzielnie)
Gwarancja  
Cały zestaw do 10 lat